Trenéři

           

ing. Michal Klečka       

 • kulturista, silový trojbojař
 • účastník mistrovství Čech v kulturistice 2013 - 4.místo
 • účastník mistrovství jižních a západních Čech v silovém trojboji 2014 - 2.místo
 • nejlepší výkony v silovém trojboji – dřep 255 kg, benčpress 185 kg, mrtvý tah 270 kg
 • specializace na tvarování a rýsování postavy, diety
 • specializace na silové tréninky pro začínající i stávající silové trojbojaře
 • zkušenosti s přípravou na kulturistické soutěže

 

           

Patrik

 • Sportu se věnuji od svých 6 let. Jsem certifikovaný fitness trenér, nabízím širokou škálu cvičebních programů a tréningů od ķondičního cvičení pro dobrý pocit a postavu do plavek až po přípravu na závody.
 • Nepovažuji fitness pouze za sport, nýbrž za životní styl, za vysoce návykovou činnost, jež prospívá jak psychické pohodě, tak fyzickému zdraví. Řídím se zásadou nedělat nic na 50% , svým klientům i sám sobě se snažím předávat to nejkvalitnější ze svých znalostí a zkušeností, spokojený klient je pro mne prioritou. Pravidelně jezdím na různá školení a semináře, neustále rozšiřuji okruh svých vědomostí v oblasti lidského těla. Snažím se o profesionální přístup, klienti jež platí mé služby mají záruku plného soustředění, kdy po celý tréning zaměřuji svoji pozornost na klienta a ne na sociální sítě či jiné činitele odvádějící pozornost. Nabízím odbornou asistenci u tréningů, zaměřuji se na odstranění vad a dysbalance, jež by mohli evokovat zranění, klasickou kulturistiku, kruhové tréningy, full body tréning, tréning s vlastním tělem (kalistenika), tréningy začátečníků i pokročilých, mužů i žen všech věkových kategorií, tréning břicho boky zadek, tréningy MMA se zaměřením na Muay Thai a Judo, nakupování s klienty, pomoc při sestavování jídelníčku, počáteční konzultace zdarma. Zaručuji zlepšení fyzické kondice, viditelné změny tělesné formy, profesionální přístup, časovou flexibilitu a samozřejmě diskrétnost.
 • Cena 400,- CZK za tréning, při předplatném více tréningů nabízím množstevní slevu 25% . Sleva 10% na všechny produkty Koloseum Nutrition.
 • Proměním Váš stereotypní a únavný tréning na pestrou a zábavnou činnost, na kterou se budete opravdu těšit. Cvičení není dřina, ale zábava.
 • Těším se na naši spolupráci
  Trenér Patrik  PatrikSportu se věnuji od svých 6 let. Jsem certifikovaný fitness trenér, nabízím širokou škálu cvičebních programů a tréningů od ķondičního cvičení pro dobrý pocit a postavu do plavek až po přípravu na závody.
  Nepovažuji fitness pouze za sport, nýbrž za životní styl, za vysoce návykovou činnost, jež prospívá jak psychické pohodě, tak fyzickému zdraví. Řídím se zásadou nedělat nic na 50% , svým klientům i sám sobě se snažím předávat to nejkvalitnější ze svých znalostí a zkušeností, spokojený klient je pro mne prioritou. Pravidelně jezdím na různá školení a semináře, neustále rozšiřuji okruh svých vědomostí v oblasti lidského těla. Snažím se o profesionální přístup, klienti jež platí mé služby mají záruku plného soustředění, kdy po celý tréning zaměřuji svoji pozornost na klienta a ne na sociální sítě či jiné činitele odvádějící pozornost. Nabízím odbornou asistenci u tréningů, zaměřuji se na odstranění vad a dysbalance, jež by mohli evokovat zranění, klasickou kulturistiku, kruhové tréningy, full body tréning, tréning s vlastním tělem (kalistenika), tréningy začátečníků i pokročilých, mužů i žen všech věkových kategorií, tréning břicho boky zadek, tréningy MMA se zaměřením na Muay Thai a Judo, nakupování s klienty, pomoc při sestavování jídelníčku, počáteční konzultace zdarma. Zaručuji zlepšení fyzické kondice, viditelné změny tělesné formy, profesionální přístup, časovou flexibilitu a samozřejmě diskrétnost.
  Cena 400,- CZK za tréning, při předplatném více tréningů nabízím množstevní slevu 25% . Sleva 10% na všechny produkty Koloseum Nutrition.
  Proměním Váš stereotypní a únavný tréning na pestrou a zábavnou činnost, na kterou se budete opravdu těšit. Cvičení není dřina, ale zábava.
  Těším se na naši spolupráci   Trenér Patrik  tel. 728 691 891

 

           

Martin Čechák

 • Absolvent pedagogické fakulty ZČU Plzeň, obor tělesná výchova, výpočetní technika (pedagogická činnost od r. 2001 dosud, SPŠ Strojnická a SOŠ profesora Švejcara)
 • vlastník certifikované licence na „instruktor fitness“ (praxe v oboru fitness od roku 2004)
 • trenér plavání III. třídy (trenérská činnost Radbuza Plzeň od r.1999)
 • specializace na redukci hmotnosti, formování postavy, získání kondice se zaměřením na správné držení těla, získání lepší koordinace pohybů, budování svalstva a síly
 • vždy sestavuji individuální programy dle stavu, možností a potřeb klientů – odstranění bolestí (nejčastěji zad), získání vitality, energie
 • účastník Tělo Olomouc 2002, 2004, 2006
 • účastník Tělo Praha 2003, 2005
 • účastník mnoha certifikovaných školení (in-line, lehká atletika, lyžování,….)


www.osobni-trener-plzen.cz
cechakmartin@seznam.cz

  Telefon: 777 34 89 27

 

 

           

Filip Grznar

 • Kulturistice se věnuji závodně od roku 2005. za tu dobu jsem se stal 3x mistrem Čech, vyhrál jsem jako junior v mužích mezinárodní Aminostar cup 2005, v roce 2013 jsem skončil 4. na GP Pepa Opava a v roce 2014 jsem byl 5. na Mr.Olympia amateur. Od malička se věnuji bojovým sportům a zápasení.
 • Jako trenér se mimo jiné věnuji přípravě závodníků na závody v kulturistice, bodyfitness, bikini, physiqe, silovém trojboji a bojových sportech.

Připravuji i naprostou českou špičku v těchto sportech.